Kurumsal

Hikayemiz!

Cetaş Global Bilişim A.Ş. 1987 yılında kuruldu.
Bilgisayar, Bilişim Teknolojileri ve Yazılım Alanlarında Bir Oluşum Kurmuştur. Şirketimiz bir sermaye gurubu tarafından kurulmamıştır ve bugüne kadar hiçbir yatırım almamıştır.

2015 Yılında SyedraSoft Tescilli Markası ile Web, E-Ticaret ve Dijital Platformlar üzerinde teknolojiler geliştirmeye başladık.

SyedraSoft, aralarında Türkiye’nin ileri gelen e-ticaret sitelerininde yer aldığı 5.000 ‘in üzerinde firmaya e-ticaret altyapı hizmeti sağlamaktadır. Geliştirilen güçlü altyapısı ile kullanıcılarına yalnızca Türkiye’de değil, dünya genelinde satış yapma imkanı sağlamaktadır.

Neler Yapıyoruz

SyedraSoft, web ve mobil tabanlı yazılım çözümleri sunmayı ilke edinmiştir. Bununla birlikte Dijital Çözümlerde Yüksek Etki Alanlarına Sahiptir.

Web Geliştirme
0 %
E-Ticaret Çözümleri
0 %
Dijital Pazarlama
0 %
Dijital Ürünler
0 %

Sıkça Sorulan Sorular

SyedraSoft altyapısı ile oluşturulan e-ticaret siteleri, %100 SEO uyumludur. Otomatik olarak yapılan arama motoru optimizasyonu sayesinde potansiyel müşterilerinize ulaşmanız kolaylaşır. Çünkü bu özelliğin yardımıyla internet siteniz Google aramalarında üst sıralarda listelenir. Ücretsiz SEO analizi gibi hizmetler de bu alandaki başarınızı artırmanıza yardımcı olur.

Return shipping labels can be purchased for $3.99 if you are returning a single item or for $7.99 if you are returning multiple items. Return shipping labels can be purchased and all returns can be submitted in our Returns Portal.

SyedraSoft, sitenizin yüksek güvenliğe sahip olmasını sağlar. Tüm e-ticaret paketlerimizde bulunan 256 bit SSL sertifikası, sitenizi kötü niyetli girişimlere karşı korumalı hâle getirir. Ayrıca IdeaSoft, 3D Secure gibi güvenli ödeme biçimlerini de destekler.

  • SyedraSoft altyapısı kullanan sitelerin SEO uyumlu olması, müşteri bulmanızı kolaylaştıran en önemli faktörlerinden biridir. Bunun yanında farklı paketlerimizde yer alan Akıllı Reklam uygulaması, toplu mail yönetimi ve canlı destek sistemleri gibi özellikler, sitenizi açtıktan sonra daha fazla müşteriyle buluşmanıza yardımcı olur

     

İletişim

Kurumsal

Banka Hesapları

© 2022 Powered By SyedraSoft